Taklampa empirestil
2020-08-16
799364
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, empirstil, 1900-tal, gulmetall, 8 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 42, diameter 82 cm
Slitage, skador