Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, samtida: skulptur, patinerad brons, i form av liggande kvinna, höjd 19, längd ca 72 cm
Repor, slitage
799340
2020-08-09