Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
NILS ROOTH, "Vienna", karmstolar, 1 par, Dux, formgivningsår 1975, bok, rygg med flätad rotting, lös sittdyna i skinn, sitthöjd ca 40 cm
Skador, slitage, rotting m skador
799313
2020-08-06