Blombord 1900-talets början
2020-08-06
799240
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, 2 st, 1900-talets början, bemålade, höjd 102 resp 84, 36x37 resp 70x25 cm
Bruksslitage