Sängbord
2020-08-10
799163
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, bemålade samt lackad furu, höjd ca 54 samt 43x32 cm
Slitage