Dricksglas
2020-08-05
799071
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DRICKSGLAS, 10 st, 1900-talets första hälft, av St. Louis-typ, förgylld dekor, höjd ca 15 cm