Spegel gustaviansk stil
2020-08-06
799025
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fasettslipat glas, ca 116x61 cm
Slitage, färgbortfall, krönet släppt invändigt från ramen