Bojan Kina 1900-tal
2020-08-05
798970
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, ovoid form, dekor av prunusblom i underglasyrblått, höjd ca 16 cm
Fotringen med nagg