Yrjö Edelmann litografi
2020-08-12
798929
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslaget papperscollage, signerad Y. Edelmann, 105/150, färglitografi, oramad, ca 80x62 cm