Hans Erik Eriksson oljemålning
2020-08-05
798831
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Vallning av kor, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 86x63 cm