Plakett i jade
2020-08-07
798739
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PLAKETT i jade (nefrit) 1900-tal, dekor med blommor, fåglar samt tecken, med tillhörande genombruten ställning i trä, höjd (med ställning) ca 44 samt största bredd 26 cm
Smärre slitage