Arabia "Harlekin"
Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
SERVISDELAR, "Harlekin", Arabia Finland, (46 dlr), bestående av: 9 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 6 förrättstallrikar, 6 dessertskålar, 7 runda serveringsfat, 1 ovalt serveringsfat, 3 serveringsskålar
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
798711
2020-08-07