Akvareller Kina
2020-08-08
798669
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Fågelmotiv, ramar med rikt skuren och genombruten dekor, ramstorlek ca 56x67 cm