Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-08-04
798642
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Vagnsrån, olja på duk, 65x81 cm
Spännram med skador, färgbortfall, krackeleringar