Bankett
2020-08-06
798602
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BANKETT, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, bemålad, stoppad och klädd med rutig textil, höjd ca 45 samt 170x32 cm
Slitage, några fläckar