Taklampa Hans Agne Jakobsson
2020-08-09
798586
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets andra hälft, Markaryd, mässing, kupor i vitt glas, etikettmärkt, höjd ca 35, diameter 28 cm
Kupor med mindre nagg