Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABER, nysilver, "Grönsö", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal, löstagbar överdel, extramanchett för ändring till kolonnljusstake, höjd ca 40 cm, kolonnmodell: 28 cm
Slitage
798476
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här