Axel Olson
2020-08-26
798371
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): "Kyrkmuren", signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 24 x 12 cm