Fällstol
2020-08-08
798277
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLSTOL, 1900-talets första hälft, Asien, skuren dekor, sits och rygg i flätad rotting, sitthöjd ca 35 cm
Slitage, avslag, skador