Torsten Erasime oljemålmomg
Valmis
2020-08-03
798181
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
TORSTEN ERASIME (född 1940): "Utsikt från skräddarbacken, Viks fiskeläge", signerad Erasime, olja på duk, 29x31 cm