Trädgårdssoffa
2020-08-06
798105
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, svärtat gjutgods med träribbor, längd ca 128, sitthöjd ca 40 cm
Slitage