L G Lundberg oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
L G LUNDBERG (född 1938): ´´Myt´´, signerad L G Lundberg 1989, olja på pannå, ca 50x38 cm
Kuntoraportti
798100
Päivämäärä:
2020-08-02