Takplafond, Art Deco
2020-08-04
798034
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKPLAFOND, 1920/30-tal, Art Deco, skärm i glas, för tre ljuspunkter, diamteter ca 60, höjd 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ylig nedsmutsning, fungerar enligt uppgift