Wilhelm Kieswetter oljemålning
Closed
2020-07-31
797967
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
WILHELM KIESEWETTER (1811-1865): Mansporträtt, signerad W Kieswetter, olja på duk, ca 31x26 cm
Duklagning, krackleringar, smärre färgbortfall