Skulptur Kina
2020-07-31
797952
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, Kina, mörkbetsat trä, föreställande Shov Lou, höjd ca 105 cm
Lagningar, torrsprickor