Stemcup Kina 1900-tal
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STEMCUP, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8, diameter 14 cm
Kuntoraportti
Ett micronagg
797947
Päivämäärä:
2020-07-31