Golvlampa ASEA
2020-07-31
797909
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASEA, golvlampa, 1900-talets mitt, mäsing, undertill märkt E1748, höj- och sänkbar
Smärre ytskador o fläckar