Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose
2020-07-31
797898
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 22-23 cm
Skador och lagningar