Majolika fotogenlampa
2020-08-05
797883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal jugend, majolika, förgylld dekor, justerbar höjd
Bruksspår, ej funktionstestad