Fat Kina 1700-tal Famille rose
2020-07-31
797862
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, famille rose, diameter ca 30 cm
Båda med skador och lagningar