Golvlampor
2020-08-04
797858
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVAMPOR (2) 1 par, 1970/80-tal, 1 ljuspunkt i varje, furu, höjd ca 123, skärmarnas diameter 26 cm
Funktionen garantera ej, bruks och åldersrelaterat slitage