Vas Kina
2020-07-30
797774
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talet slut, balusterformad, med hänklar, dekor av "100 lekande pojkar", botten med sigillmärke, höjd ca 42 cm
Smärre slitage