Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
ALBERT ENGSTRÖM, efter, affisch, Propaganda Centralen N.E.J, Göteborg, "Nej! Kräftor kräva dessa drycker", litografiskt tryck, bildmått 53x39 cm
Lagade revor, veck, slitage
797759
2020-08-04