Fat Kina 1700-tal
2020-07-31
797736
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, tidig Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter ca 37 cm
Skador, lagningar