Nadezda Streltsova oljemålning
2020-07-30
797669
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, datering a tergo 2010 olja på duk, 120x90 cm, oramad