Silver
2020-07-31
797563
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TUMLARE, silver, Lars Lundström Söderhamn 1806, BÄGARE, silver, Erik Albrecht Körsner Falun 1807, spår av invändig förgylning, höjd 3-4,5 cm
Tumlaren med omfattande skador och bristning, båda med bucklor