Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-07-31
797551
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, landskapsmotiv med å och bro, olja på duk, signerad Honsson?, ca 34x49 cm