Bojan Kina 1900-tal
2020-07-30
797550
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets början, celadonglasyr, dekor i underglasyrblått, höjd ca 22 cm
Nagg