Lisa Rinnevuo
2020-07-30
797438
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad, 212/225, färglitografi, ca 45,5x42,5 cm
Oramad