Parti med silverföremål
2020-08-03
797370
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PARTI SILVER, 4 dlr, ca 536 g
Burk med lock (8,7cm) CSS Carl Sigvard 1980, 1 bägare (6,6 cm) utan kontrolstämplar, 1 kanna (5 cm) Guldvaruhuset Aktiebolag 1951, 1 skål med hänklar (4,2 cm) Guldvaruhuset Aktiebolag 1951
Bruksspår, repor, oxidering