Piedestal
2020-08-02
797190
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets slut, gjutjärn, bronserad i silver och guld, höjd ca 98 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage