Färglitografi Olle Nyman
2020-08-02
797094
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999), Kvinnoporträtt, färglitografi, bildyta 38x29 cm, signerad och numrerad.