Kandelabrar i silver
2020-07-31
797076
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KANDELABER, 1 par, silver, rokokostil, för tre ljus vardera, märkt 830, S, importstämplar, höjd ca 18 cm
Bruksslitage