Ljuskrona keramik
2020-08-02
797059
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, dekor samt manschetter av keramik, stengodsglasyr, 5 armar, bredd ca 47 cm, totalhöjd ca 65 cm
Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen