Taklampor 1920/30-tal
2020-08-02
797043
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 1 par, vita opalskärmar, mässingsfattningar, 1920/30-tal, diam kupa ca 14 cm
El saknas, mindre nagg vid fästen