Skål Kina 1800-tal
2020-08-07
796950
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, Kina, 1800-talets mitt, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8, diameter 16 cm
Bruksslitage