Taklampa
2020-08-02
796876
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets slut, 1 ljuspunkt, stomme i patinerad koppar, kupa i glas, höjd ca 107 cm
Funktionen garanteras ej, slitage