Toilettegarnityr silver
2020-07-28
796860
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOILETTEGARNITYR, 7 dlr., silver, 18/1900-tal, nyrokoko, längd ca 10-22 cm
Skador