Byrå 1800-tal
2020-07-26
796747
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, bemålad, bronserade beslag, höjd ca 96, 98x48 cm
Nyckel saknas, senare bemålad, omarbetad