Bordslampa
2020-08-01
796726
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, Kina ,1900-talets mitt, skuren figur, höjd ca 37 (själva figuren)
Funktionen garanteras ej, lampfästet sitter löst, bruks och åldersrelaterat slitage